
Laat je betoveren door de kunst van papier en ontdek hoe je levensechte of fantasierijke bloemen maakt van prachtig Italiaans crêpepapier. Tijdens deze creatieve workshop leer je stap voor stap hoe je met papier, bloemdraad en bloementape de mooiste bloemen kunt maken.
Of je nu gaat voor een realistische klaproos of een kleurrijke fantasiebloem: je gaat altijd naar huis met een unieke creatie én volop inspiratie om thuis verder mee aan de slag te gaan. Iedereen kan meedoen; ervaring is niet nodig. Je krijgt tijdens de workshop duidelijke uitleg en een handleiding om mee naar huis te nemen.
De workshop wordt gegeven door Larissa Landstra, kunstenaar en CODA-docent. Larissa heeft een brede achtergrond in de beeldende kunsten en werkt met uiteenlopende materialen en technieken. Van tekenen en schilderen tot het maken van portretten en vrije kunstwerken: telkens zoekt ze naar manieren om verhalen en verbindingen zichtbaar te maken. Voor CODA Paper Art heeft ze zich gespecialiseerd in het werken met Italiaans crêpepapier en is ze uitgegroeid tot expert in het maken van papieren bloemen. Met haar enthousiasme, creatieve blik en oog voor detail weet ze deelnemers te inspireren om zelf aan de slag te gaan en iets unieks te creëren.
Een enorme roze olifant, een ronddraaiende Mini Cooper, een immens berglandschap, rotsblokken hangend aan het plafond, kleurige installaties, sieraden, collages, sculpturen, stop-motion films, sprookjesachtige droomwerelden en de realiteit van alledag; allemaal gemaakt van papier en karton en samengebracht in de twaalfde editie van CODA Paper Art, te zien van 25 mei tot en met 2 november 2025 in CODA Museum. Deze tweejaarlijkse tentoonstelling, ditmaal met het werk van 33 kunstenaars uit binnen- en buitenland, brengt de actuele ontwikkelingen op het gebied van papierkunst in beeld en laat je genieten van fantastische activiteiten. Kijk ook eens op www.coda-apeldoorn.nl/agenda, waar je kunt filteren op activiteiten bij CODA Paper Art.