Over dit agenda-item
Kom in beweging en maak het zelf!
In de tentoonstelling Craft Now! – Over kunst en ambacht zie je kunstwerken die gemaakt zijn van verschillende materialen, zoals hout, aluminium, glas, textiel en keramiek. Kunstenaars gebruiken allerlei technieken: van borduren, schuren en timmeren tot frezen, glasblazen en kleien.
Van een levensgrote trekpop tot een grote houten poort of een samengestelde brommer: in Craft Now! kom je allerlei bijzondere kunstwerken tegen!
Bouwen in balans
In CODA Atelier kun je zelf aan de slag met verschillende materialen en activiteiten.
Maak je eigen trekvogel of trekpopje en ontdek hoe je iets in beweging brengt. Bij Bouwen in balans speel je met verschillende materialen en probeer je de planken in evenwicht te houden. Dit spel speel je met minimaal twee personen.
En hoe lenig ben jij? Kun jij op één been staan, zwaaien of juichen zoals het trekpopje? Probeer het uit voor de levensgrote wand en maak een foto!
Kom in beweging en maak het zelf in CODA Atelier!
Praktische informatie
Waar
Wanneer
- 1 nov. 2026 t/m 11 apr. 2027







