Let op:
Inloop is vanaf 17.30 uur met mogelijkheid om vooraf een daghap te eten. De daghap kost € 11,- en kun je gelijk bestellen bij je aanmelding voor de workshop.
Kun jij het haar van je dochter vlechten? Op donderdag 26 november komt Papa's en Pony's naar CODA Café. Onder leiding van Mohammad Faizi Nazir, beter bekend als De Voorleesvader, leer je in een ontspannen sfeer je eerste vlechten maken. Je oefent in duo's op kaphoofden, met persoonlijke begeleiding van ervaren instructeurs. Ervaring is niet nodig. Deelname is gratis, en je ontvangt twee consumptiebonnen. Het is mogelijk om vooraf (op eigen kosten) een hapje te eten in CODA Café!

Inloop is vanaf 17.30 uur met mogelijkheid om vooraf een daghap te eten. De daghap kost € 11,- en kun je gelijk bestellen bij je aanmelding voor de workshop.
Veel vaders kennen dit moment; je dochter staat voor je met een haarborstel en een elastiekje en je weet eigenlijk niet waar je moet beginnen. Papa's en Pony's is ontstaan uit precies dat gevoel.
Wat begon als één vader die het haar van zijn dochters wilde leren vlechten, groeide uit tot een landelijke beweging met maandelijkse vlechtworkshops en een snelgroeiende community van meisjesvaders.
Deze avond maakt deel uit van Orange the World, de internationale campagne tegen geweld tegen vrouwen en meisjes. Vlechten gaat namelijk over meer dan haar. Het gaat over vaders die er zijn, die zorgen en die aanwezig zijn in de kleine momenten. Dochters die opgroeien met een vader die zo betrokken is, leren wat ze mogen verwachten van de mannen in hun leven.
Yoni is een bedrijf dat zich bezig houdt met het ontwikkelen en verkopen van duurzame menstruatieproducten. Faizi heeft Yoni deze avond ook uitgenodigd omdat kennis over ongesteldheid volgens hem ook voor vaders van groot belang is. Want de eerste menstruatie is een spannend moment voor meisjes, waarbij er mentaal en lichamelijk van alles verandert en ze paniek of schaamte kunnen voelen.
Het programma start om 18.30 uur. Deelname is gratis en je ontvangt twee consumptiebonnen. De inloop is vanaf 17.30 uur, met de mogelijkheid om vooraf een daghap te eten in CODA Café. De daghap kost € 11,- en deze kun je gelijk bestellen bij je aanmelding voor de workshop.
17.30-18.30 uur: Inloop en mogelijkheid tot eten daghap
18.30-18.45 uur: Openingsspeech door Faizi
18.45-19.30 uur: Menstruatieworkshop door Yoni
19.30-20.45 uur: Vlechtworkshop
20.45-21.00 uur: Afsluiting
Inloop is vanaf 17.30 uur met mogelijkheid om vooraf een daghap te eten. De daghap kost € 11,- en kun je gelijk bestellen bij je aanmelding voor de workshop.