Workshopdonderdag 21 augustus

Origami Community

Origami beoefenen is mindful en creatief. Ontdek of de community iets voor jou is! Het is gratis en vindt elke derde donderdag van de maand plaats. 

Meld je aan!Aanmelden
undefined

Praktische informatie

Wanneer

  • line-icon-calendardonderdag 21 augustus
  • line-icon-clock 18.30 - 20.30

Over dit agenda-item

Vouwen, leren en ontmoeten bij Origami Community CODA
Hou je van papier en creativiteit? Of ben je gewoon nieuwsgierig naar de kunst van het vouwen? Bij de Origami Community CODA komen liefhebbers van origami bij elkaar om samen te vouwen, kennis te delen en inspiratie op te doen. Of je nu net begint en graag de basis onder de knie wilt krijgen, of al jarenlang ervaring hebt en nieuwe technieken wilt uitwisselen: iedereen is welkom. Tijdens de bijeenkomsten kun je in je eigen tempo werken aan modellen, vragen stellen en ideeën opdoen van andere deelnemers.

Vrijblijvend meedoen – iedereen is welkom
De sfeer is laagdrempelig en gezellig: je hoeft je niet vooraf aan te melden, maar dat mag natuurlijk wel. Deelname is gratis en je kunt gewoon langskomen wanneer het jou uitkomt. Dus ben je op zoek naar een ontspannen en creatieve activiteit, kom dan gerust eens langs en ontdek of deze community iets voor jou is. Misschien ga je wel naar huis met een zelfgevouwen kraanvogel, bloem of fantasiefiguur – en een hoofd vol nieuwe ideeën.

Praktische informatie

Wanneer

  • line-icon-calendardonderdag 21 augustus
  • line-icon-clock 18.30 - 20.30
Meld je aan!Aanmelden

Over deze activiteit

Ontdek meer

Bekijk agenda