CODA ApeldoornEducatie Bezoekadressen en contactpersonen

Bezoekadressen en contactpersonen

CODA Hoofdvestiging

Vosselmanstraat 299
7311 CL Apeldoorn
tel. 055 5268400
e-mail: onderwijs@coda-apeldoorn.nl

Team Educatie

Algemeen manager
José Boom 

CODA Bibliotheek, CODA Museum en CODA Archief en Kenniscentrum

Eva Rijs / educator kunst en cultuur
t. 055 5268400 e. e.rijs@coda-apeldoorn.nl

Contactpersonen CODA Bibliotheek

Chantel Gussekloo / CODAcoach leesbevordering en mediawijsheid 
t. 055 5268517   e. c.gussekloo@coda-apeldoorn.nl

Kitty Nieuwenburg / CODAcoach leesbevordering en mediawijsheid 
t. 055 5268563   e. k.nieuwenburg@coda-apeldoor.nl

Elske de Jong / Programmamedewerker Jeugd- en Buurtbibliotheken en de Bibliotheek op School 
t. 055 5268539   e. e.dejong@coda-apeldoorn.nl

Marion Wiering / Medewerker leesbevordering
t. 055 5268517   e. m.wiering@coda-apeldoorn.nl

Roelie Beltman / Klassenbezoeken bibliotheek
t. 055 5268563   e. r.beltman@coda-apeldoorn.nl

Margot Appelman / Medewerker FabLab 
t. 055 5268416   e. m.appelman@coda-apeldoorn.nl

Delen via:
Zoek in collecties