
In het kader van de expositie over de Koninklijke Stedelijke Harmonie in CODA Erfgoedhuis speelt 'de Harmonie' op zaterdag 24 januari een aantal werken uit het repertoire van het orkest tijdens een speciaal concert in CODA Auditorium. Tickets zijn online te koop; je ticket is inclusief koffie of thee tijdens inloop.
.jpg?format=webp&quality=80)
In CODA Erfgoedhuis is nog tot en met 15 februari 2026 een expositie over de Koninklijke Stedelijke Harmonie (KSH) te zien, het oudste orkest van Apeldoorn dat in 2025 het 175-jarig bestaan heeft gevierd. Aan de hand van verhalen, foto’s en objecten ontdek je de rijke geschiedenis van 'de Harmonie'.
Speciaal concert
Samen muziek spelen is wat de leden van dit orkest bindt en waar generaties Apeldoorners tijdens optredens, parades en vieringen van genoten hebben. Een rijke geschiedenis die niet alleen te zien is in de expositie, maar ook te horen. Ter afsluiting van de exposite speelt 'de Harmonie' vandaag speciaal een aantal werken uit hun repertoire, waaronder stukken die tijdens het jubileumconcert in september (2025) opgevoerd zijn.
Programma







