Plan je bezoek
Toegangskaarten bestellen
CODA Museum is een plek vol inspiratie en creativiteit. Kom binnen en laat je verrassen!
Bezoek je CODA Museum met een schoolklas? Graag twee weken voorafgaand aan je bezoek reserveren via educatie@coda-apeldoorn.nl of 055 5268534.
Let op: op 11 mei is er een evenement van het lokaal preventie akkoord, zij hebben een inloop vanaf 15:30 met een welkomstdrankje en een hapje in de etalage. Dit kan voor enige geluidsoverlast zorgen.
Wat wil je weten?
Hoe kom ik bij CODA Museum?
CODA Museum bevindt zich midden in de stad aan de Vosselmanstraat. Gaat u met de bus? Neem dan lijn 1 en stap uit bij de halte bibliotheek. Komt u met de auto? Parkeer dan in garage Museum Centrum. Het CODA-gebouw is aan de overkant.
Toegangsprijzen CODA Museum
- De normale toegangsprijs is € 10,50.
- Kinderen tot en met 15 jaar mogen gratis naar binnen.
- Museumkaarthouders hebben gratis toegang.
- ICOM leden hebben gratis toegang
- CODA leden hebben toegang op vertoon van hun CODA Pas
- CODA MuseumVrienden hebben gratis toegang
- CJP-Pas houders en studenten met een collegekaart krijgen 50% korting
- Groepen vanaf 15 personen: € 7,50 per persoon.
- Bezoek je CODA Museum met een schoolklas? Graag twee weken voorafgaand aan je bezoek reserveren via educatie@coda-apeldoorn.nl of 055 5268534.
Zijn er voorzieningen voor mensen met een beperking?
- Alle zalen in CODA zijn bereikbaar met de lift. Daarnaast zijn ook CODA Museum, Bibliotheek en Archief voorzien van liften.
- We hebben een gratis rolstoel of een rollator voor u klaarstaan. U hoeft alleen even te bellen naar 055 526 85 65 om hem te reserveren bij uw bezoek
- Er is een invalidentoilet aanwezig
- Aan de Roggestraat, naast CODA Museum, is een invalidenparkeerplaats beschikbaar
- Hulphonden worden toegestaan in CODA
- In CODA Auditorium is een ringleiding aanwezig
Wanneer krijg ik korting?
CODA Museum is gratis toegankelijk voor:
- CODA-leden
- MuseumVrienden van CODA
- ICOM-leden
- Museumkaart houders
U krijgt 50% korting met:
- een CJP-pas
- een collegekaart voor studenten
Is de Museumkaart geldig bij CODA Museum?
Ja. De Museumkaart geeft u gratis toegang tot CODA Museum. Heeft u nog geen Museumkaart? Bestel hem online of koop hem bij de balie. De Museumkaart kost € 64,90 voor volwassenen en € 32,45 voor jongeren tot 18 jaar. Dat is inclusief de administratiekosten van € 4,95. U heeft dan gratis toegang tot meer dan 400 musea in heel Nederland.
Let op: u dient uw originele Museumkaart mee te nemen tijdens uw bezoek aan CODA Museum.
Kan ik parkeren bij CODA Museum?
Volg binnen Apeldoorn de parkeerroute om het centrum, richting parkeergarage Museum Centrum. Het CODA-gebouw staat tegenover deze parkeergarage. Bekijk de tarieven van de parkeergarage.
Aan de Roggestraat, naast CODA Museum, is een parkeerplaats voor mindervaliden beschikbaar. Let wel op: deze parkeerplaats kan niet vooraf gereserveerd worden.