Route en haltetijden met ingang van 16 augustus

Vanaf 16 augustus rijdt CODA Boekenbus weer. Een aantal aankomst- of vertrektijden is gewijzigd en ook zijn enkele nieuwe haltes opgenomen. Een overzicht van alle halteplaatsen en tijden is hieronder opgenomen. 

NB: Halte Passe-Partout op maandag is met ingang van 5 september tijdelijk komen te vervallen.

Met onderstaande dienstregeling volgt CODA de richtlijnen van de overheid en het landelijk bibliotheekprotocol waarin openstelling met inachtneming van de volgende maatregelen mogelijk is: 

  • Een gezondheidscheck maakt deel uit van je bezoek; dit kan ter plekke en voordat je de boekenbus in gaat; 
  • Er mag, naast de chauffeur, maximaal één persoon tegelijkertijd naar binnen; 
  • Houd tenminste 1,5 meter afstand, ook wanneer je bij de halte moet wachten of wanneer je de bus weer verlaat; 
  • Heeft iemand in het gezin/huishouden of heb je zelf corona, koorts en/of gezondheidsklachten, blijf dan thuis. 
  • Volg eventuele aanwijzingen van de chauffeur altijd op; 
  • De tijden zijn bij benadering en afhankelijk van de verkeerssituatie. 

     

Maandag

09.00 - 09.45 uur

OBS De BundelAnna Bijnsring, Apeldoorn
10.00 - 10.30 uurIKC SterrenschoolB. Ballotstraat, Apeldoorn
Tijdelijk vervallenBS Passe - PartoutArchimedesstraat, Apeldoorn
13.15 - 14.15 uurKBS EloyNijenbeek, Ugchelen
14.30 - 17.00 uurWijkcentrum OrcaGermanenlaan, Apeldoorn
18.00 - 20.00Ten HoveKlarenbeekseweg, Klarenbeek

 

Dinsdag

09.00 - 10.00 uurKBS De PoortHoofdweg, Loenen
10.15 - 12.15 uurOBS De Tweede SteeReuweg, Loenen
13.00 - 14.00 uurOBS BeekbergenDorpstraat, Beekbergen
14.30 - 16.00 uurHet KristalLaan van Charleston, Apeldoorn
16.30 - 18.00 uurDorpshuisPaalbergweg, Hoenderloo

 

Woensdag

09.00 - 10.00 uurOBS De DalkKlarenbeekseweg, Klarenbeek
10.15 - 11.45 uurPCBO Pr. JulianaschoolTullekensmolenweg, Lieren
13.00 - 14.30 uurUgchelens BelangBogaardslaan, Ugchelen
15.00 - 20.00 uurDorpshuis 't Blanke SchotGarderenseweg, Uddel

 

Donderdag

09.00 - 10.15 uurOBS OosterhuizenHet Oude Veen, Oosterhuizen
10.30 - 11.45 uurIKC Spreng UgchelenBoogaardslaan, Ugchelen
13.00 - 13.30 uurPCBO De BeemteBeemterweg, Beemte
13.45 - 14.30 uurPCBO Pr. BeatrixschoolPapegaaiweg, Wenum
14.45 - 17.00 uurHet KristalLaan van Charleston, Apeldoorn
18.00 - 20.00 uurHet Hooge PadPapenberg, Beekbergen

 

Vrijdag

09.00 - 09.45 uurOBS RietendakschoolZilverweg, Apeldoorn
10.00 - 11.00 uurPCBO Mr. Lugtmeijerschool1e Wormenseweg, Apeldoorn
11.15 - 12.00 uurOBS Willem van OranjeschoolPlatinastraat, Apeldoorn
13.30 - 17.00 uurDorpshuis 't Blanke SchotGarderenseweg, Uddel