Openingstijden

Let op: concert in CODA Museum

Opbouw: 13.00-16.00 uur | Concert: 16.00 - 17.00 uur

arrow-large Created with Sketch.

Altijd al een concertbezoek en een museumbezoek willen combineren? Zondag 24 februari speelt RKST21 om 16.00 uur onder leiding van Etiene Siebens werken van jonge en ervaren componisten. Meer weten over het programma? Lees dan hier verder.

Openingstijden CODA Museum

arrow-large Created with Sketch.

Let op: in de schoolvakantie is CODA Museum geopend op maandag van 10.00 tot 17.30 uur

Maandag:gesloten
Dinsdag:10.00 - 17.30 uur
Woensdag:10.00 - 17.30 uur
Donderdag:10.00 - 17.30 uur
Vrijdag:10.00 - 17.30 uur
Zaterdag:10.00 - 17.00 uur
Zondag:13.00 - 17.00 uur

Openingstijden CODA Archief & Kenniscentrum

arrow-large Created with Sketch.
Dinsdag:10.00 – 17.30 uur
Woensdag:10.00 – 17.30 uur
Donderdag:10.00 – 17.30 uur

Openingstijden CODA Centrale Bibliotheek

arrow-large Created with Sketch.

Vosselmanstraat 299
7311 CL Apeldoorn
(055) 5268 462

Maandag:10.00 - 17.30 uur
Dinsdag:10.00 - 17.30 uur
Woensdag:10.00 - 17.30 uur
Donderdag:10.00 - 20.30 uur
Vrijdag:10.00 - 17.30 uur
Zaterdag:10.00 - 17.00 uur
Zondag:13.00 - 17.00 uur

Openingstijden Bibliotheek De Maten

arrow-large Created with Sketch.

Violierenplein 102
7329 DR Apeldoorn
(055) 5333135

Maandag:13.00 - 17.30 uur
Dinsdag:10.00 - 17.30 uur
Woensdag:13.00 - 17.30 uur
Donderdag:13.00 - 17.30 uur
Vrijdag:13.00 - 20.30 uur
Zaterdag:10.00 - 16.00 uur

Openingstijden Bibliotheek dok Zuid

arrow-large Created with Sketch.

1e Wormenseweg 460
7333 GZ Apeldoorn
(055) 5333427

Maandag:13.00 - 20.30 uur
Dinsdag:13.00 - 17.30 uur
Woensdag:13.00 - 17.30 uur
Donderdag:13.00 - 17.30 uur
Vrijdag:13.00 - 17.30 uur

Van onze leestafel met kranten en tijdschriften kunt u ’s ochtends vroeg (vanaf 08.30 uur) al gebruik maken.

Openingstijden Jeugd- en Buurtbibliotheken

arrow-large Created with Sketch.

Afwijkende openingstijden

27.02.2019gesloten
01.05.2019gesloten
08.05.2019gesloten (m.u.v. CODA De Regenboog)
31.05.2019gesloten
Zomervakantiealleen geopend op maandag

CODA De Bouwhof (Jeugdbibliotheek)    
Nijenbeek 8
7339 KP  Ugchelen
tel: 06-2900 6912

Maandag: 14.00 – 17.00 uur
Woensdag: 12.15 – 15.00 uur
Vrijdag:14.00 – 17.00 uur

CODA Ugchelens Belang (Buurtbibliotheek)
Bogaardslaan 81
7339 AN Ugchelen
tel: 06-2220 2895

Maandag:14.00 – 17.00 uur
Woensdag:14.00 – 17.00 uur
Vrijdag:14.00 – 17.00 uur

CODA De Regenboog (Jeugd- en Buurtbibliotheek)
Keerkring 70
7325 EA Apeldoorn
tel: 06-1118 2145 

Maandag: 14.00 – 17.00 uur
Woensdag: 10.30 – 17.00 uur
Vrijdag:14.00 – 17.00 uur

CODA Prinses Margrietschool (Jeugd- en Buurtbibliotheek)
Sluisoordlaan 198
7322 EL Apeldoorn
tel: 06-2151 8156 

Maandag: 14.00 – 17.00 uur
Woensdag: 11.00 – 17.00 uur
Vrijdag:14.00 – 17.00 uur

Halteplaatsen en -tijden CODA Boekenbus

arrow-large Created with Sketch.

Afwijkende openingstijden

Maandag 24 t/m 30 decembergesloten
Dinsdag 1 januarigesloten
Apeldoorn Zuid  
BrummelhofMaandag 13.15 – 14.15 School De Fakkel, Fuutweg
Winkewijert Vrijdag 09.00 – 09.45Willem van Oranjeschool, Platinastraat
VogelkwartierVrijdag 10.00 – 11.00 Meester Lugtmeijerschool, 1e Wormenseweg
Westenenk Vrijdag 11.15 – 12.30Rietendakschool, Zilverweg
   
Kerschoten  
KerschotenMaandag 10.00 – 10.30Sterrenschool, B. Ballotstraat
KerschotenMaandag 10.45 – 12.00School De Rank, Fahrenheitstraat
KerschotenVrijdag 14.00 – 14.30Winkelcentrum Mercatorplein
   
Orden  
OrdenMaandag 14.30 – 17.00Wijkcentrum Orca, Germanenlaan
   
Osseveld  
Osseveld-WestMaandag 09.00 – 09.45School De Bundel, Anna Bijnsring
Welgelegen-ZuidVrijdag 14.45 – 15.30Fortunalaan
   
Zuidbroek  
ZuidbroekDinsdag 14.30 – 16.00Het Kristal, Distelvlinderlaan
 Donderdag 14.30 – 17.00Het Kristal, Distelvlinderlaan
   
Beekbergen/Lieren/Oosterhuizen  
BeekbergenDinsdag 13.00 – 14.00Openbare school, Dorpstraat
BeekbergenDonderdag 18.00 – 20.00Papenberg bij ’t Hoge Pad
LierenWoensdag 10.15 – 11.45Pr. Julianaschool, Tullekensmolenweg
OosterhuizenDonderdag 09.00 – 09.45School Oosterhuizen, Het Oude Veen
   
Beemte/Wenum  
BeemteDonderdag 13.00 – 13.30School Beemte, Beemterweg
WenumDonderdag 13.45 – 14.15Beatrixschool, Papegaaiweg
   
Hoenderloo  
HoenderlooDinsdag 16.30-18.30Dorpshuis Paalbergweg
   
Klarenbeek  
KlarenbeekWoensdag 09.00 – 10.00School De Dalk, Klarenbeekseweg
   
Loenen  
Loenen Dinsdag 09.00 – 10.00School De Poort, Hoofdweg
Loenen Dinsdag 10.15 – 12.15School De Tweede Stee, Reuweg
Loenen Donderdag 10.00 – 11.00De Bruisbeek, Loenerdrift
   
Uddel  
UddelWoensdag 13.15 – 20.00Dorpshuis ’t Blanke Schot