Aangepaste route en haltetijden CODA Boekenbus

Route en haltetijden CODA Boekenbus

 

Let op! In verband met wegwerkzaamheden is de halte bij obs Meester Lugtmeijer tijdelijk verplaatst naar de andere kant van de school (Oude Beekbergerweg).

 

Om onze leden zo goed mogelijk van dienst te zijn en omdat de Jeugd- en Buurtbibliotheken vooralsnog gesloten zijn, rijdt CODA Boekenbus vanaf donderdag 20 mei een aangepaste route die ook deze locaties aandoet.

 

Met onderstaande (tijdelijke) dienstregeling volgt CODA de richtlijnen van de overheid en het landelijk bibliotheekprotocol waarin openstelling met inachtneming van de volgende maatregelen mogelijk is:

  • Reservering en een gezondheidscheck vooraf is verplicht; dit kan ter plekke en voordat je de boekenbus in gaat;
  • Er geldt een tijdslot van 10 minuten per klant;
  • Er mag, naast de chauffeur, maximaal één persoon tegelijkertijd in de boekenbus;
  • Kinderen tot en met 12 jaar kunnen op reservering van één ouder/verzorger mee;
  • Houd tenminste 1,5 meter afstand, ook wanneer je bij de halte moet wachten of wanneer je de bus weer verlaat;
  • Blijf thuis als je een van de volgende klachten hebt: neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, lichte hoest, verhoging (tot 380), als iemand in jouw huis koorts (vanaf 380) en/of benauwdheidsklachten heeft;
  • Schud geen handen;
  • Volg altijd de aanwijzingen van het personeel op;
  • De tijden zijn bij benadering en afhankelijk van de verkeerssituatie.
Maandag  
09.00-09.30 
 
obs De Bundel
 
Anna Bijnsring
Apeldoorn
09.45-10.15 
 
pcbs De Regenboog
 
Lage Landenlaan
Apeldoorn
10.30-11.00
 
Sterrenschool
 
B. Ballotstraat
Apeldoorn
11.15-11.45 
 
Montessorischool 
 
Fahrenheitstraat
Apeldoorn
13.00-14.00
 
pcbo Prinses Margriet
 
Sluisoordlaan
Apeldoorn
14.15-16.00
 
Wijkcentrum Orca
 
Germanenlaan
Apeldoorn
   
Dinsdag  
09.00-10.00
 
obs De Tweede Stee
 
Reuweg
Loenen
10.30-11.30
 
obs Dorpsschool
 
Dorpstraat
Beekbergen
13.00-14.00
 
’t Dorpshuus
 
Paalbergweg
Hoenderloo
14.30-15.30
 
pcbo De Bouwhof
 
Nijenbeek 8
Ugchelen
   
Woensdag  
09.00-09.45
 
obs De Dalk
 
Klarenbeekseweg
Klarenbeek
10.00-10.45
 
obs Oosterhuizen
 
Het Oude Veen
Oosterhuizen/Lieren
11.00-11.45
 
pcbo Prinses Juliana
 
Tullekensmolenweg
Lieren
13.00-13.45
 
Dorpshuis Ugchelens Belang
 
Bogaardslaan
Ugchelen
14.15-16.30
 
Dorpshuis Het Blanke Schot
 
Garderenseweg
Uddel
   
Donderdag  
09.00-09.30
 
pcbs De Beemte
 
Beemterweg
De Beemte
09.45-10.15
 
pcbo Pr. Beatrix
 
Papegaaiweg
Wenum
10.30-11.45
 
Het Kristal
 
Distelvlinderlaan
Apeldoorn
13.00-15.00
 
Dorpshuis Ugchelens Belang
 
Bogaardslaan
Ugchelen
   
Vrijdag  
09.00-09.45
 
pcbo Willem van Oranje
 
Platinastraat
Apeldoorn
10.00-10.30
 
obs Meester Lugtmeijer
 
1e Wormenseweg
Apeldoorn
10.45-11.30
 
obs De Rietendakschool
 
Zilverweg
Apeldoorn